حضرت علی (ع): ارزش هرکس به قدر همت اوست. روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت  

 رابط گزینش دانشگاه آزاد اسلامی فومن و شفت معرفی شد

رابط گزینش دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت در حکمی از سوی مشاور رئیس و مدیرکل دفتر گزینش کارکنان و صلاحیت عمومی هیات‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.

مراسم تودیع دانش رضایی راد و معارفه هادی عابدین پور چیرانی به عنوان رابط گزینش دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت با حضور مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، کارشناسان این حوزه در استان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن وشفت، معاون واحد  و فرمانده بسیج کارکنان  این واحد دانشگاهی برگزار شد.

مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در این مراسم گفت: هسته‌های گزینش با توجه به حقوق مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی وظایف بسیار سنگینی عهده‌دار هستند و انجام فرآیند گزینش مطابق با قانون و ورود افراد متعهد، دلسوز و کارآمد و نیز پیشگیری از ورود عناصر نامطلوب به دانشگاه با هماهنگی و همکاری روسای واحدها، از وظایف اصلی رابطین گزینش واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی است.

مازیار مقتدر با تشکر از زحمات رابط گزینش سابق، به رابط گزینش جدید واحد فومن و شفت نیز مطالبی را تشریح کرد و  افزود: در امورات و مسئولیت که به ما سپرده شده است، هرگز در قضاوت عجله و پیش‌داوری نباید کرد تا حق‌الناسی به گردن داشته باشیم و  باید طوری عمل کنیم که در روز قیامت و در محضر عدل الهی روسفید باشیم و با ورود افراد صالح به اعتلای دانشگاه آزاد اسلامی کمک کنیم.

دکتر سید سجاد گشتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت نیز  در این مراسم با قدردانی از فعالیت‌های دانش رضایی راد، رابط گزینش سابق این دانشگاه در توصیه به رابط گزینش جدید گفت: کار گزینش افراد امری بسیار مهم و اساسی بوده که باید در آن، رضایت خداوند بزرگ را در همه حال مدنظر قرار داده و همواره پاسدار کرامت انسانی و ارزش‌های افراد باشید.

در این مراسم حکم  هادی عابدین پور چیرانی که از سوی محمدرضا مردانی مشاور رئیس و مدیرکل دفتر گزینش کارکنان و صلاحیت عمومی هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی صادر شده بود، قرائت و به وی ابلاغ شد.

در این این حکم آمده است: نظر به تجارب و سوابق جنابعالی به مدت یک سال به عنوان رابط این دفتر مرکزی در گزینش دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت منصوب می شوید.

انتظار می رود با نصب العین قرار دادن تقوای الهی، رعایت قوانین، مقررات، آیین نامه و معیارهای ابلاغی، همکاری و همدلی مسئولان واحد و سایر مراجع ذیربط، دقت و رعایت حقوق ذینفعان به ویژه صلاحیت عمومی متقاضیان جذب و تبدیل وضعیت مدنظر قرار گیرد.