حضرت علی (ع): ارزش هرکس به قدر همت اوست. روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت  

 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت در نیمسال بهمن 1397 بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی متقاضیان علاقمند در دوره های کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجو می پذیرد.

به گزارش روابط عمومی واحد فومن و شفت، دکتر سید سجاد گشتی افزود: بر اساس مصوبات جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو، دانشگاه آزاد اسلامی اطلاعیه مربوط به جذب دانشجو بدون کنکور خود در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته را در تاریخ 25 دیماه 97 منتشر که علاقمندان می توانند از 29 دیماه تا 10 بهمن ماه سالجاری به سامانه برای ثبت نام مراجعه کنند.

وی اضافه کرد: اطلاعیه مربوط در مقطع کاردانی پیوسته نظام جدید در تاریخ 27 دیماه 97 منتشر و ثبت نام و مراجعه به سامانه از تاریخ اول بهمن ماه تا 13 بهمن ماه سالجاری می باشد.

وی با اشاره به اینکه اطلاعیه کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) در روز 14 بهمن ماه 97 منشر می شود، ادامه داد: علاقمندان به تحصیل در این مقطع از تاریخ 16 لغایت 23 بهمن ماه سالجاری می توانند به سامانه مورد نظر مراجعه و ثبت نام نمایند.

وی اظهار کرد: تمامی ثبت نام ها از طریق سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.org  انجام مي پذیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت بیان کرد: این واحد دانشگاهی در رشته های مهندسی عمران، مهندسی معماری، مهندسی کامپیوتر، مهندسی مکانیک، حسابداری، مدیریت مالی،مهندسی پزشکی، معماری داخلی،مهندسی صنایع غذایی و هنرهای تجسمی و نقاشی بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجو می پذیرد.

دکتر گشتی یادآور شد: علاقمندان و متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی به نشانی واحد دانشگاهی واقع در فومن، خیابان انتظام دفتر معاونت آموزشی مراجعه و یا با شماره های 01334739052- 01334739042 تماس حاصل فرمایند.