مقام معظم رهبری: سال 1397، سال حمایت از کالای ایرانی. روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت  

تربیت دانشجو، متخصص و مدیر انقلابی اولویت نخست دانشگاه آزاد اسلامی است
نماینده دکتر رهبر، رییس دانشگاه آزاد اسلامی در تشکلهای دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی گیلان گفت: تربیت دانشجوی انقلابی، متخصص انقلابی و مدیر انقلابی اولویت نخست دانشگاه آزاد اسلامی در نگاه مدیران این دانشگاه در سراسر ایران اسلامی بویژه در استان گیلان است.
به گزارش روابط عمومی واحد فومن و شفت، دکتر عمران علیزاده در نشست صمیمانه بسیج، دانشگاه و انقلابی بودن در جمع دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت افزود: هفته بسیج فرصت مغتنمی است تا ابعاد اصلی و ارزشمند تشکیل ارتش بیست میلیونی بسیج که لشگر مخلص خدا است، برای نسل انقلاب بویژه دانشجویان جویای دانایی تبیین شود.
وی ادامه داد: باید فضایی فراهم گردد تا در دانشگاه دانشجوی انقلابی تربیت شود که در این مسیر به یک متخصص انقلابی تبدیل گردد و در آینده به عنوان مدیری انقلابی موجبات رشد و تعالی جامعه اسلامی را میسر سازد.
وی با گرامیداشت هفته بسیج ، بیان کرد: پیروزی جبهه مقاومت به فرماندهی سردار سرافراز ولایت و رهبری بسیجی دلاور قاسم سلیمانی و وعده صادق ایشان در نابودی داعش خبیث نشات گرفته از یک مدیریت انقلابی تحت امر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران بود.
وی اظهار داشت: در همه زمینه های مختلف ایران اسلامی بویژه در حوزه سیاسی و اقتصادی و نیز فرهنگی همانند حوزه امنیتی نیازمند مدیریت انقلابی هستیم.
دکتر سید سجاد گشتی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت نیز با تبریک هفته بسیج و پنجم آذرماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین گفت: بسیج شجره طیبه ای است که با خون پاک شهدای عزیز و با تاسی از مبانی اسلام ناب محمدی(ص) تشکیل شده و در آن از همه اقشار با قلبی پر از عشق و ایمان به ولایت و رهبری حضوری پرشکوه و همیشه در صحنه دارند.
وی از فعالیت های گسترده بسیج اساتید، بسیج کارکنان و بسیج دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی قدردانی کرد و برگزاری این نشست صمیمانه از سوی این تشکل ارزشمند در دانشگاه آزاد اسلامی را منشا خیرات و برکات فراوان دانست.
در این نشست، فرمانده حوزه بسیج کارمندی شهید تندگویان سپاه ناحیه فومن، اعضای هیات رئیسه و شورای فرهنگی،استادان، دانشجویان و کارکنان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت حضور داشتند.
همچنین به مناسبت سالروز تشکیل بسیج، جمع کثیری از دانشگاهیان واحد فومن و شفت در تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان فومن که با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ایران عقیده دادستان این شهرستان و سرهنگ میرزاپور فرمانده ناحیه مقاومت سپاه فومن همراه بود، شرکت داشتند.