مقام معظم رهبری: سال 1397، سال حمایت از کالای ایرانی. روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت  

تقدیر ویژه مسئول بسیج دانشجویی گیلان از فعالیت های فرهنگی واحد فومن و شفت/ رئیس واحد فومن و شفت: بسیجی، یک معلم عاشق با روح بلند و متعالی است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمد حسین فهمیده و شهدای عزیز مدافع حرم دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بسیجی به واقع یک معلم عاشق با روح بلند و متعالی معنوی، حاصل از دین مبین اسلام و اندیشه های ارزشمند امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی و در مسیر بصیرت و شهادت در راه رضای خدای بزرگ است.
 دکتر سید سجاد گشتی در مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت افزود: بسیجیان با روحیه انقلابی لشکریان مخلص خدا هستند که تحت فرمان رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به عنوان معلمی فداکار و ارزشی با روحی بلند در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برمی دارند.
وی ادامه داد: ایجاد و تقویت روحیه انقلابی در بین دانشجویان با تاسی از شهدای عزیز که بدون چشمداشتی در مسیر انقلاب جان خود نثار می کنند از وظایف اصلی بسیج دانشجویی محسوب می شود.
گشتی گفت: حضور تشکلهای ارزشمند از جمله بسیج در بدنه دانشگاه آزاد اسلامی در رده های دانشجویی، کارکنان و اساتید،  مایه ترقی تفکر و اندیشه های ناب اسلامی و بهره مندی بیشتر از منویات مقام معظم رهبری برای تعالی دانشگاه به عنوان یک فرصت بی بدیل است.
وی همچنین افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت برای همکاری و تعامل در اجرای هرچه بهتر برنامه بسیج از جمله راهیان نور و اردوهای جهادی، آمادگی کامل دارد.
مسئول بسیج دانشجویی استان گیلان نیز با بیان اینکه بسیج دانشجویی رسالت‌ها و اهدف کلی را دنبال می‌کند، تصریح کرد: یکی از این رسالت‌ها؛ رسالت بسیجی‌گری است که آن؛ رسالت مشترک همه اقشار بسیج است.
مرتضی نورسته با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی بویژه شهدای سرافزار مدافع حرم دانشگاه آزاد اسلامی افزود: رسالت بسیجی‌گری در همه دوره‌ها، چه در زمانی که به بسیج به‌عنوان نیروی نظامی توجه می‌شد، چه در دوره‌ای که به آن به عنوان نیروی مولد اقتصادی توجه می‌شد و چه امروز که قرار است بسیج در حوزه تحول دانشگاه و به عنوان نیروی فکری و اجرایی در این فضای آموزشی فعال باشد، مورد توجه بوده است.
وی با تقدیر از حمایت و همدلی رئیس و اعضای شورای فرهنگی دانشگاه آزاداسلامی واحد فومن و شفت در راستای فعالیت های بسیج دانشجویی،بیان کرد: امیدوارم دانشجوی بسیجی سینا ناصر ثانی به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی همچون سید محمدهادی صفوی مسئول پیشین این تشکل انقلابی در واحد فومن و شفت با تعامل موثر در پیشبرد اهداف نظام اسلامی و تربیت دانشجویی انقلابی اثر گذار باشد.
وی ادامه داد: به همه بسیجیان دانشجو بنا به وصیت یک شهید گرانقدر توصیه می کنم، وقتی یک کار فرهنگی را شروع می کنیم با اولین چیزی که باید بجنگیم نفس خودمان است که مایه پیروزی انسان می شود.
بنا بر این گزارش، در این مراسم، با حضور مسوولین ناحیه مقاومت بسیج سپاه فومن، بسیج دانشجویی استان گیلان، رئیس و اعضای هیات رئیسه، مسوول بسیج اساتید و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج کارکنان شهید محمد پورطاعتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت و جمعی از دانشجویان و استادان بسیجی، ضمن تقدیر از فعالیت های چهارساله سید محمدهادی صفوی، سینا ناصرثانی بعنوان مسوول بسیج دانشجویی این واحد دانشگاهی منصوب و معرفی شد.