مقام معظم رهبری: سال 1397، سال حمایت از کالای ایرانی. روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت  

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت گفت: خدمت صادقانه و با عشق و ارادت به خانواده معظم شهیدان، جانبازان و آزادگان سرافراز و نیز دانشجویان ارزشمند ستاد شاهد و ایثارگران، افتخاری بزرگ و ماندگار برای دانشگاه آزاد اسلامی است چرا که مسیر شهدا مسیر عزت و افتخار است.
به گزارش روابط عمومی واحد فومن و شفت، دکتر سید سجاد گشتی بمناسبت دهه امامت و ولایت، با گرامیداشت این ایام، در دیدار با پنج خانواده شهید سادات شهرستان فومن، اظهار کرد: تکریم و بهره مندی از فیوض خانواده معزز شاهد و ایثارگر مایه عزت و شکوفایی و گره گشایی امور جامعه است.
وی ادامه داد: آرامش امروز و ترقی علمی کشور را مرهون خون پاک شهیدان ایران اسلامی و هم اکنون شهیدان عزیز مدافع حرم هستیم و تکریم خانواده های معززشان موجب روشنایی و تعالی جامعه اسلامی است.
گشتی دیدار صمیمانه با خانواده شاهد و ایثارگر را موجب افزایش روحیه خدمت بی منت برای جامعه دانست و اظهار کرد: اکنون 200 دانشجوی واحد فومن و شفت از خانواده گرانقدر شاهد و ایثارگر هستند که فضای این واحد دانشگاهی را معطر به عطر خوشبوی شهادت و ایثار و از خود گذشتگی کرده و الگویی مناسب برای دیگر دانشجویان محسوب می شوند.
گشتی ادامه داد: دانشگاه مرکز آرمان خواهی و تلاش جوانان پرشور و متعهد برای ساختن ایران اسلامی بنا به فرموده مقام معظم رهبری است و آینده این مملکت به دست پرتوان این جوانان اداره خواهد شد.
در دیدار با پدر و مادر بزرگوار شهید سید حسین موسوی، مادر ارجمند شهید میریحیی پور، پدر و مادر گرانقدر شهید سید عیسی محب احمدی، مادران شهیدان سید حبیب گشتی و سید حمید طالش حقیقت پسند، که از سوی ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت با همکاری بنیاد شهید و امورایثارگران فومن در قالب ستاد غدیر شهرستان برگزار شد، جمعی از مسئولان شهرستان، حجت الاسلام و السلمین صفوی امام جمعه فومن، بهروز محمدی رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران و اعضای هیات رییسه و شورای فرهنگی این واحد دانشگاهی شرکت داشتند.
از نکات ماندگار این دیدارها، تمجید خانوادهای شهدای سادات، امام جمعه و رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران از خدمات دانشگاه آزاد اسلامی به خانواده شاهد و ایثارگر و همچنین دستور مستقیم رئیس واحد برای انجام درخواست نوه یکی از خانواده‌های شهدا که دانشجوی واحد فومن و شفت است، بود که مورد خوشحالی و رضایت آنان قرار گرفت.